Mladý ječmen 200g

Nové

Mladý ječmen posiluje imunitu organismu, může mít významné protizánětlivé účinky a je nenahraditelným společníkem při detoxikaci organismu. Obsah Chlorofylu 700mg/100g A+++  

Více informací

399,00 Kč

Více informací

Mladý ječmen obsahuje obrovské množství přírodních antioxidantů a to vše v podobě v jaké je vaše tělo dokáže nejlépe zužitkovat. Přispívá k obnově acido-alkalické rovnováhy, upravuje životně důležité procesy v našem těle. Je nejucelenější zásadotvorná strava.

Mladý ječmen je považován za nutričně nejhodnotnější trávu na světě. Mladý ječmen obsahuje betakaroten, vitamíny A, B1, B2, B5, B6, C, E, K, niacin, biotin, cholin, kyselinu listovou, široké spektrum aminokyselin: Alanin, Methionin, Arginin, Fenylalanín, Prolín, Serín, Glycín, Treonín, Histidín, Tyrosin, Izoleucin, Valin, Leucin, Lyzin, Kyselina aspartamová, Kyselina glutamová. Minerály jako draslík hořčík, křemík, zinek, vápník, ale především enzymy a chlorofyl.

Mladý ječmen sytí a čistí zároveň (díky vysokému obsahu chlorofylu a velkému množství aktivních enzymů), může hrát roli v boji proti nadváze, přispívat ke správnému trávení. Díky vysokému obsahu železa příznivě ovlivňuje krevní obraz.
Dospělí obvykle užívají jednu čajovou lžičku 2x denně nalačno. Děti od 3 let 1/2 čajové lžičky denně. Prášek smíchejte se 150 ml vody, ideálně pomocí šejkru, abyste jinak hořký prášek hodně rozmělnili a získali jemnější chuť. Nikdy nerozpouštějte mladý ječmen ve vodě o teplotě vyšší než 45 °C. Důležité enzymy a vitaminy by se zničily. Pokud vám nápoj nepřipadá chuťově přijatelný, můžete šťávu z mladého ječmene smíchat třeba s rajčatovou nebo mrkvovou šťávou.

Náročné požadavky na výrobu Mladého ječmene prodražují náklady, ale i přesto se při pěstování klade největší důraz na pěstování organickou cestou, tzn. výhradně bez použití pesticidů a herbicidů. Sklízejí se mladé listy ječmene v době, kdy dosahují 18 až 22 centimetrů, protože právě v této prvotní fázi růstu vykazují nejvyšší obsah aktivních složek. Při délce 40 cm se již výtěžnost látek znatelně snižuje.

Mladý ječmen Doplněk stravy, zbaveno vody vymrazením

Složení: 100% přírodní prášek z mladého ječmene.

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Mladý ječmen 200g

Mladý ječmen 200g

Mladý ječmen posiluje imunitu organismu, může mít významné protizánětlivé účinky a je nenahraditelným společníkem při detoxikaci organismu. Obsah Chlorofylu 700mg/100g A+++  

Napsat recenzi