Energy Vironal 30 ml

Nové

Bioinformační širokospektrální regenerační přípravek Energy Vironal je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Je dobrým podpůrným prostředkem při celé řadě onemocnění a obtíží.

Více informací

461,00 Kč

Více informací

Díky harmonicky vyváženému složení z rostlinných a bylinných výtažků napomáhá při potížích spojených s oblastí dýchacího traktu, jako je kašel, bolesti v krku či chronická dušnost provázející například astma, chronickou obstrukční plicní chorobu a další. Má pozitivní vliv na zmírnění dráždivého kašle a uvolnění dýchacích cest nejen u infekčních onemocnění, obzvláště však v období chřipek a nachlazení.

Vironal působí také na trávicí systém a jeho jednotlivé komponenty, lze jej využít jako výborný doplněk stravy při prevenci a minimalizaci projevů dlouhodobých zánětlivých onemocnění, vředové chorobě žaludku a dvanáctníku a dalších obtížích týkajících se trávení. Celkově napomáhá posílit přirozenou obranyschopnost organismu, podpořit funkci lymfatického systému a obnovit plné psychické a fyzické zdraví.

Komplexní regenerace

Vironal je bioinformační přípravek s komplexním vlivem na zdraví celého organismu. Využívá sílu cenných bylinných výtažků v účinných kombinacích, které se navzájem harmonicky doplňují. Vironal obsahuje jen ty nejkvalitnější rostlinné a bylinné extrakty, které pečují o vaše zdraví a mají vlivy na psychické i fyzické aspekty vašeho organismu.

Při dýchacích obtížích

Vironal má vliv na průchodnost dýchacího traktu. Díky tomu je skvělým pomocníkem v oddobí zvýšeného výskytu respiračních a infekčních onemocnění, jako je chřipka či rýma. Vironal ulevuje od rozmanitých příznaků těchto nemocí,  zmírňuje dráždivý kašel, podporuje vykašlávání a minimalizuje bolesti v krku. Zároveň účinně uvolňuje dýchací cesty.

Dle nejmodernějších poznatků

Bioinformační přípravky jsou revolučními produkty, které pečují o váš organismus pomocí pouze přírodních výtažků. Jsou dobrým doplňkem klasické léčby a dokážou celkově posílit tělo. Vycházejí z poznatků krystalterapie, biorezonance a fytoterapie a přinášejí koncentrované složení s vlivem na mnoho orgánových systémů i různých onemocnění.

Zdravé trávení

Vironal ovlivňuje také funkci trávicího systému. Ulevuje od celého spektra obtíží, jako jsou bolesti břicha, pálení žáhy, žaludeční nevolnosti či průjmy a zácpy. Podporuje správnou funkci trávicího traktu a lze jej využít také při příznacích vředového onemocnění. Usnadňuje proces trávení a působí proti zánětlivým onemocněním trávicího systému.

Použití: Po třech týdnech užívání následuje týdenní pauza.

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí 2-7 kapek 1-3x denně. Děti od 12 let 7 kapek denně, děti od 3 let 2 kapky denně.

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Energy Vironal 30 ml

Energy Vironal 30 ml

Bioinformační širokospektrální regenerační přípravek Energy Vironal je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Je dobrým podpůrným prostředkem při celé řadě onemocnění a obtíží.

Napsat recenzi