Energy Gynex 30 ml

Nové

Bioinformační kapky Energy Gynex jsou díky bohatému složení skvělým pomocníkem pro zdraví zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují správnou činnost reprodukčního systému. Významné jsou také jeho účinky na menstruační cyklus, který harmonizují a upravují, ale také na štítnou žlázu a slinivku.

Více informací

461,00 Kč

Více informací

Kapky v sobě spojují množství bylinných látek, které pomáhají při hormonálních poruchách, stabilizují menstruační cyklus a také působí pozitivně při premenstruačních tenzích. Pomáhají v období přechodu, podporují plodnost i zdraví celého reprodukčního systému, pomáhají při zánětech vaječníků i při gynekologických problémech.

Ale kapky jsou vhodné i pro muže, neboť obsažené fytoestrogeny zvyšují počet testosteronových receptorů, a podporují tak sexuální aktivitu. Kromě toho Gynex působí blahodárně na činnost štítné žlázy a s tím spojené nadměrné padání vlasů, stabilizuje psychiku, eliminuje potřebu přejídání. Zvyšuje odolnost pokožky, mírní náchylnost ke vzniku zánětů, kromě toho harmonizuje činnost hypofýzy, epifýzy, brzlíku, štítné žlázy, slinivky, nadledvinek.

Silné bylinky

Bioinformační kapky Gynex mají natolik široké a zároveň citelné účinky na zdraví díky vysokému obsahu bylinných extraktůa éterických olejů. Kapky v sobě spojují extrakty z akátu, mochny husí, kakostu smrdutého, jestřabiny lékařské, fenyklu obecného, svízele syřišťového, chaluhy bublinaté, lékořice lysé, měsíčku lékařského, lučního jetele, bílé hluchavky, kontryhele obecného, brusnice borůvky, krkavce totenu a éterických olejů, jako je například máta, anýz či hřebíček. Tyto bylinky a rostliny mají komplexní účinky a pomáhají jak při léčbě akutních problémů, tak těmto problémům předcházejí. Bylinné kapky zlepšují činnost žláz s vnitřní sekrecí a tím pádem i produkci hormonů důležitých pro zdraví, psychickou pohodu i správnou činnost reprodukčního systému. Gynex pozitivně ovlivňuje zdraví štítné žlázy, nadledvinek, hypofýzy, epifýzy a dalších.

Pro pravidelnou menstruaci i proti stresu

Gynex dokáže zvýšit produkci potřebných hormonů a tím pomoci tělu od mnoha fyzických i psychických problémů. Ženy bude především zajímat úprava menstruačního cyklu, který bylinné kapky dokáží stabilizovat, upravit jeho sílu i délku a zároveň pomohou odbourat i nepříjemný premenstruační syndrom. Gynex se doporučuje užívat ženám i dívkám s nepravidelnou či bolestivou menstruací, po vysazení hormonální antikoncepce i při marné snaze otěhotnět. Ale Gynex není jen ženskou záležitostí, ocení jej obě pohlaví například při boji proti stresu. Jak už bylo řečeno, bylinné kapičky zvyšují produkci důležitých hormonů, které činí celé tělo odolnějším proti fyzické i psychické zátěži. Pomohou snadněji překonat zátěžová období, vyrovnat se s novými situacemi a být v celkově lepším psychickém rozpoložení.

Na detox a silnou imunitu

Užívání Gynexu můžete zařadit i na jaře či kdykoliv jindy, kdy chcete organismus pročistit a detoxikovat. Bylinky nejenom že zlepšují vylučování škodlivin z těla, ale také s sebou přinášejí další pozitiva: zlepšují činnost zažívacího traktu, posilují trávení a podporují zdravou chuť k jídlu. A s detoxikací souvisí i další pozitivní účinek, a tím je silnější imunita. Pokud tělo dobře pracuje a vylučuje škodlivé látky, je také odolnější vůči nejrůznějším onemocněním či se s nimi daleko lépe a rychleji vypořádá.

Dávkování: Před použitím protřepejte. Dospělí užívají 2 - 7 kapek 1 - 3x denně. Děti do 12 let 7 kapek denně. Děti od 3 let 2 kapky denně. Po třech týdnech užívání udělejte týdenní pauzu a poté v kúře pokračujte.

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Energy Gynex 30 ml

Energy Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Energy Gynex jsou díky bohatému složení skvělým pomocníkem pro zdraví zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují správnou činnost reprodukčního systému. Významné jsou také jeho účinky na menstruační cyklus, který harmonizují a upravují, ale také na štítnou žlázu a slinivku.

Napsat recenzi